Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

TP-LINK Switch Modul 1000Base-BX WDM kétirányú SFP, TL-SM321B

Ár:
3.567 Ft (2.809 Ft + ÁFA)
Cikkszám: 1_162914
Elérhetőség: Utolsó 9 db raktáron
Gyártó: TP-LINK
Legkedvezőbb szállítási díj: 1.290 Ft
Garancia: 1 év (kötelező) + 4 év (gyártói garancia) szervizben
Menny.:db

Leírás és Paraméterek

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL
Szabványok és protokollok IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Hullám hossz TX: 1310nm / RX: 1550nm
Tápellátás 3,3 V
Biztonság és kibocsájtás FCC, CE
Kábel Single-mód optikai
Optika típusa 9/125 μm Single-mód
Max. kábel hossz 10 km
Adatátvitel 1,25 Gbps
Csatlakózás típusa LC/UPC
Környezet Működési hőmérséklet: 0?~70? (32?~158?)
Tárolási hőmérséklet: -40?~80? (-40?~176?)
Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot

Gyártó TP-LINK
Jellemzők Plug-and-Play
Portok száma 1
Sebesség 1000Mbps

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Írja meg véleményét



Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő

Ezeket is ajánljuk!